Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Bartosz L.
  wielkopolskie

   

  dzień budowy

  Nasz dom budujemy w Bogucinie (kilometr za Poznaniem w stronę Gniezna) na niewielkiej działce 551m. Wybraliśmy projekt Z177+ (strona lewa) z kilkoma modyfikacjami: niewielkie zmiany w metrażu wiatrołapu i korytarza, dodanie balkonu od strony ogrodu, budowa wiaty garażowej (murowane słupy), połączenie pokoi na piętrze (dwa pokoje z garderobami), powiększenie łazienki na piętrze, podwyższenie ścianki kolankowej do 1,40, zmniejszenie kąta nachylenia dachu do 35 stopni, likwidacja okapu i budowa dachu bezokapowego z ogniomurkiem, podniesienie wysokości stropu do 2,75 cm, zagospodarowanie stryszku.

  Podana kwota 339.000 zł to kwota budowy to tzw. stanu developerskiego bez mediów i bez kosztów zakupu działki, urządzenia domu oraz ogrodu.

  26 marca 2016, 23:15

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
    
  Jolanta Ostanówko
  Wracam z wakacji, zaglądam na waszego bloga budowy a tu prawie koniec, niedługo przeprowadzka. Szczerze Gratuluję i podziwiam..... Jestem tu częstym obserwatorem
  piekny domek - nabiera rumieńców!!!
  Powodzenia :)
  
  Beata
  Witam, my budujemy ten dom dosłownie kilka kilometrów dalej :). Tyle że zamiast wiaty, mamy garaż. Zmiany bardzo podobne - powiększenie łazienki, połączenie pokoi na górze, podwyższenie ścianki kolankowej :). Z perspektywy czasu mogę potwierdzić, że to był dobry wybór -domek wyszedł fajny i funkcjonalny. Życzę powodzenia :)
   
  8
  8
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem