Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Lidia M.
pomorskie

 

dzień budowy

Czas budowy powoli zbliża się ku końcowi. Jesteśmy wykończeni fizycznie,psychicznie i finansowo..... Zdając sobie sprawę, że tempo było bardzo szybkie kupiliśmy dodatkowo osuszacz, który chodzi na okrągło, palimy w kominku i wietrzymy. Mamy nadzieję, że wszystko będzie ok. Przed świętami , pomimo braku gazu zamieszkamy w domku.

9 kwietnia 2017, 21:10

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
5
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Rozpoczynamy porządki wokół domu. Nie będzie to łatwe, bo oprócz położenia kostki, pozostaje....glina /dużo wywieziono a jeszcze więcej pozostało....

30 marca 2017, 21:22
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.