Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Lidia M.
pomorskie

 

dzień budowy

Zima powoli odchodzi. Przez kilka dni było ciężko. Maszyny osuszające wypożyczone a jak na złość przyszedł mróz. Osuszanie jest efektywniejsze przy większej temperaturze. Musieliśmy ostro podgrzewać, aby był efekt. Na budowie zapanowała grypa /powaliła mnie, mojego męża i majstra/. Na szczęście ekipa nie zawiodła i jak widać w tym czasie roboty bardzo poszły do przodu /ściany osuszone i wycekolowane, sufity podwieszone. W międzyczasie przyszły płytki do łazienki zamówione przez internet

19 lutego 2017, 08:16

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^

Stefan K.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Witam,

też zamierzam budować Z12, być może ten z podwyższoną ścianą kolankową. U Państwa to już z górki... Czekam na kolejne zdjęcia z Państwa budowy!

Pozdrawiam,
Stefan
3
1
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Zima sroga powróciła. Na zewnątrz mróz, sporo śniegu a w środku grzejemy i osuszamy mury. Zima i pośpiech to nie najlepsi sprzymierzeńcy budowy. No cóż taki mamy klimat. Wi...

11 lutego 2017, 08:24
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.