Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Lidia M.
pomorskie

 

dzień budowy

Ocieplamy i czekamy na sprzyjającą temperaturę. Wewnątrz zrobiono istalację elektryczną i wod.kan. Przygotowujemy się do posadzek i tynków

23 stycznia 2017, 22:59

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^

Maciej G.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Niezłe tępo. U mnie z 12 idzie wolniej a zacząłem w tym samym czasie. Może za tydzień zaczną dach. Pozdrawiam.

Lidia M.

buduje Z12
Do Maciej G. : Bardzo zależy nam na czasie, acz jak wiadomo dla budowy nie jest to najlepsze i często pośpiech znacznie podraża inwestycję.
Mieliśmy szczęście z pogodą i w ostatnim momencie zdążyliśmy przykryć domek dachem, na montaż ,okien pogoda była też ok.
Od ataku zimy,czyli od 5-go stycznia możemy wykonywać prace wewnątrz /mamy już instalacje elekt. i wod. kan., podwieszone stelaże do ocieplenia góry a od dzisiaj robimy posadzki i tynki/. Styropian na domku położony i czekamy na odpowiednią pogodę na przyklejenie siatki.
Gdybyśmy nie mieli takiej konieczności, to z tymi wszystkimi pracami nie spieszylibyśmy się tak.
Życzę powodzenia w budowie. Pozdrawiam...
 
Lidia M.

buduje Z12
Do Ewa : U nas obecnie przyklejony jest styropian /trafiliśmy na pogodę plusową/. Obecnie temperatura minusowa i czekamy na przyklejenie siatki z klejem na dodatnią temperaturę /majster mówi, że przez kilka dni powinna być temperatura powyżej o. 7 stopni C. Mam nadzieję , że wszystko będzie ok. Pozdrawiam
3
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Z dalszymi pracami na poddaszu musimy poczekać...Dzisiaj zaczęliśmy ocieplanie zewnętrzne domku

Widoczna drabina wskazuje wejście na poddasze. /zmiana w projekcie - s...

19 stycznia 2017, 14:07
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.