Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Lidia M.
pomorskie

 

dzień budowy

Dach prawie gotowy.Pozostały jeszcze do zamontowania kominki wentylacyjne i wyłaz kominiarski /opóźnienie z hurtowni/. W dniu jutrzejszym ma być wszystko gotowe.

Za tydzień czeka nas montaż okien i niebawem instalacje

4.01.2017 dach dokończony /zdjęcie 6 i 7/ właz kominiarski i kominki wentylacyjne zamontowane. Pogoda znowu brzydka - pada deszcz, czasami śnieg, wieje wiatr a od czasu do czasu pokazuje się słońce. Popołudnie i noc fatalna - duży wiatr z porywami /na morzu sztorm, na Półwyspie stan alarmowy/

3 stycznia 2017, 15:42

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
6
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Pogoda wciąż w kratkę /taki mamy klimat/ - 31.12 aura fatalna, 1-go.01 oczywiście przerwa a dzisiaj 2-gi dzień roku dach blachą prawie przykryty a jutro ciag dalszy - obrób...

2 stycznia 2017, 13:02
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.