Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Monika R.
świętokrzyskie, Ożarów

 

dzień budowy

Nieszczęsna belka została przeniesiona. Wcześniejsze jej umiejscowienie było niepraktyczne, w zasadzie optycznie zmniejszało, i tak nie za duży salon.
8 kwietnia 2022, 10:03

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Magda K.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Świat jest mały... Wybieramy właśnie projekt domu szkieletowego do zbudowania pod Lublinem i chyba będzie to z12 - wariant jeszcze niewybrany. Oglądam Waszą budowę i oto okazuje się, że budowaliście z Drewiksem - my też będziemy współpracować z panem Kamilem. :) Będę śledzić Waszą budowę dalej.

Monika R.

buduje Z12
Do Magda K. : Rzeczywiście świat jest mały ;)
Skoro budujecie z Panem Kamilem, możecie być spokojni. Naprawdę współpraca znakomita na każdym etapie. Współczuję Wam tylko obecnych cen materiałów.
3
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Gruntowanie.
15 listopada 2021, 20:26
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.