Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.
Starając się utrzymać wysokie standardy jakości informujemy, że mimo epidemii koronawirusa, w Z500 pracujemy i wydajemy projekty. Ze względu na wyjątkową sytuację w kraju, w tym pracę kurierów, niektóre wysyłki mogą dotrzeć do Państwa z opóźnieniem.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Najnowsze wpisy

Joanna P.

Budowa naszej famili, Z186,

Budowa naszej famili
no i dziś to się dzieje na budowie jak nigdy dotąd :) jedna ekipa ładuje ziemie i wywozi do Pani która ja odbiera , i przywozi pospolke zasypuje fundament i wibrują teren. Druga ta nasza ekipa wykonawców układają rury i współpracują z ta poerwsza. Rano na Warmi był śnieg i mróz, pogoda nie jest idealna ale można pracować. Nawet nasz synek wzia się za betoniarkę :) 
Marek od rana tam jest i nadzoruje wszystko. Jeśli pogoda pozwoli to w czwartek wyleją chudziak no i od poniedziałku ogień z ytongiem. 
duze koszty poniesiemy za ten piach/ pospolke. Ta ziemia która kazał wybrać KB wcale nie była zła. Wieczorem postaram się dodać koszty. Ale się jaram ze już wyjdziemy z ziemi ????
31 marca 2020, 13:47Działka i fundamenty

Patrycja B.

P.D.Z, Zx72,

P.D.Z
30 marca 2020, 20:04Działka i fundamenty

Joanna P.

Budowa naszej famili, Z186,

Budowa naszej famili
Okazuje się ze mamy problem z wykonawca. Chłopaki trochę się ociągają. W poniedziałek ich nie było wtorek, sroda pracowali w czwartek już o 13 ich nie było w piątek mieli wolne. Panom chyba za mocno zaufaliśmy i nie kontrowaliśmy. Naprwno się to zmieni. To my zaczniemy decydować o budowie co i kiedy a nie wykonawca. Chcieliśmy ogarnąć cała ta ziemie z wykopu i cały plac budowy w tygodniu który właśnie się kończy bo była ładna pogoda nie padało itp. Wykonawca cały czas mówił ze poniedziałek. No i co? Od dziś zaczyna padać na Warmii wiec pewnie w tym tyg będziemy stać z pracami. Trochę gadaliśmy i podjęliśmy decyzje ze musimy być zleceniodawcami a nie znajomymi. No i tym samym pojawił się pierwszy problem no i podatkowe koszty bo koparka powinna ta ziemie ogarnąć podczas pierwszego wykopu a nie teraz. No coz wszyscy mówili ze będzie sporo przeszkód na szczęście ta nie jest taka zeby nie można było jej przeskoczyć . :)
Tam w tle jest bocian, pierwszy którego widzieliśmy w tym roku. Spacerował po polu :) 
29 marca 2020, 13:53Inne
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem