Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Najnowsze wpisy

Urszula K.

Nasz dom, Z473,

Nasz dom
22 października 2021, 17:15Elewacja i wykończenie

Urszula K.

Nasz dom, Z473,

Nasz dom
22 października 2021, 14:55Elewacja i wykończenie

Małgorzata P.

Budowa Gosi i Tomka, Z1,

Budowa Gosi i Tomka
Przerwa w dodawaniu kolejnych wpisów nie oznacza zaniechania pisania bloga.  Faktycznie nie działo się nic szczególnego, godnego uwiecznienia na zdjęciach. Ale ponieważ na działce stał już nieduży domek, w pierwszej kolejności należało wszystko wywieźć i gdzieś poumieszczać. Cała zawartość, a więc meble, pościel, sprzęt AGD szczęśliwe znalazło swoje miejsce przeczekania.
Już jest po rozbiórce, przygotowaniu terenu pod budowę, dom został przez geodetę wytyczony i ekipa budowlana zaczęła wykopy pod fundamenty. Stan zerowy ma być na 10 listopada. Panowie budowlańcy powodzenia !
22 października 2021, 09:48Działka i fundamenty

Dariusz R.

Z7 w technologii prefabrykatów keramzytobetonowych, Z7,

Z7 w technologii prefabrykatów keramzytobetonowych
  Wspaniale jest obserwować działanie przyrody, połączone z ingerencją człowieka. Jeden rok , skrawek ziemi i tyle zmian, tyle doznań. Jak przyroda budzi się do życia, po czasie krótkich, zimowych dni. Pierwsze koszenie działki, krzaczory przesuszone , chaszcze nieprzebrane - owady jakby wzburzone, a trawy z nadzieją patrzące. Niesamowite, jak szybko pędy trawy pragną ujrzeć światło dzienne , by rozczulić zielenią oko największego pasożyta naszej ziemi (człowieka oczywiście). Jak bardzo owady próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości i korzystać garściami z pojawiającego się zielonego życia. Są i płazy, jest żaba, jaszczurka, i bąk pobzyka, konik polny przefrunie, komar ****** , cudownie jest, oj cudownie .  Przez chwilę się zastanawiam, a może tak na tym poprzestać ? I cieszyć oczy i uszy toczącym się życiem na tym kawałku łąki ?
16 października 2021, 22:49Działka i fundamenty
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem