Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Angelika K.
  podkarpackie

   

  dzień budowy

  Symboliczne stało się zamontowanie drzwi zewnetrznych i tym samym wejście w posiadanie kluczy do naszego domu. Wybralismy drzwi firmy Wikęd, wersję prestifege z ocieplaną ościeznicą. Zamiast klamki od zewnetrznej strony znajduje się pochwyt z elektrozaczepami. Dzięki temu dość masywne drzwi będą się lekko otwierać, a choć model jest prosty, zyskał nowoczesny charakter. Koszt z montażem to 5000zl.

  12 czerwca 2019, 16:21

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  3
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Przed wykonaniem ostatecznej elewacji musieliśmy się zmierzyć z dość kłopotliwymi pergolami. Ponieważ w tym projekcie pergole są dość skomplikowane, nachodzące częściowo ...

  12 kwietnia 2019, 16:18

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem