Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Angelika K.
  podkarpackie

   

  dzień budowy

  Przed wykonaniem ostatecznej elewacji musieliśmy się zmierzyć z dość kłopotliwymi pergolami. Ponieważ w tym projekcie pergole są dość skomplikowane, nachodzące częściowo jedna na drugą, a długość jednej sięga 9 m wykonanie ich ze zbrojonego betonu byłoby bardzo kosztowne i dość ryzykowne. Dlatego po rozważeniu wielu opcji zdecydowaliśmy się na wykonanie ich z twardego styropianu oraz metalowych profili, tworzących ich rdzeń, które zostały przyspawane do drutów wystawionych z wieńca budynku. Dzięki takiej technologii konstrukcja jest lekka, a to pozwoliło na precyzyjne wykonanie pergoli. Na razie są one jeszcze w stanie surowym, jednak przy wykonywaniu ostatecznej elewacji, zostaną pokryte klejem, siatką i warstwą tynku silikonowego. Pergole wykonaliśmy samodzielnie, więc jedynym kosztem były materiały (ok. 3000zł) i czas.

  12 kwietnia 2019, 16:18

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  2
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Mam nadzieję, że to ostatnie z typowych prac budowlanych- wylewka. Zastosowaliśmy wylewkę cementową, poszło szybko- około 7 godzin pracy ekipy. Koszt łączny: 5000zł, w tym:...

  31 marca 2019, 15:52

  03
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem