Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Angelika K.
  podkarpackie

   

  dzień budowy


  Wszystko zależało od przychylności temperatur, ale udalo się! 14 grudnia, po 2 tygodniach zakończyliśmy prace tynkarskie. Fachowcy wyliczyli nam 840m2, my nieco mniej, wiec spotkaliśmy sie pośrodku :) Obecnie z uwagi na zimową aurę musimy pilnować, aby temperatura w budynku pozwalała na schnięcie tynków, więc zamontowaliśmy widoczny na zdjęciach piec żeliwny, który zdecydowanie rozgrzewa atmosferę :).

  Za wykonanie wykonanie tynków cementowo wapiennych z materiałem zapłaciliśmy 19 tys.

  14 grudnia 2018, 13:28

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  2
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Pod koniec listopada, tuż przed wejściem ekipy tynkarskiej zamontowano okna. Dom posiada dość duze okna, głównie balkonowe (4 pojedyncze, 2 podwójne, 1 potrójne, oraz 2 nie...

  23 listopada 2018, 13:16

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem