Zdjęcie profilowe
Angelika K.
podkarpackie

 

dzień budowy

Pod koniec listopada, tuż przed wejściem ekipy tynkarskiej zamontowano okna. Dom posiada dość duze okna, głównie balkonowe (4 pojedyncze, 2 podwójne, 1 potrójne, oraz 2 nieotwieralne o szerokości około 2 m.).

Jeszcze na etapie wznoszenia ścian stoczyliśmy z mężem bitwę o powiększenie okien w łazienkach. Na szczęście wygrałam ja i dzięki temu te pomieszczenia będą dużo jaśniejsze a efekt wizualny lepszy (obecnie prawie wszystkie okna mają wysokość 235cm).

Montaż zrealizowany został na taśmach rozprężnych z użyciem ciepłych parapetow i podwalin.

Łączny koszt to ok 19tys. z czego same okna (Veka profi line 82mm 3 szybowe) kosztowały 15,5tys. a montaż okolo 3.5tys

23 listopada 2018, 13:16

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
2
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

W listopadzie wszelkie prace na budowie podporządkowane były przygotowaniu do położenia tynków, które licząc na sprzyjające warunki pogodowe zaplanowaliśmy na koniec miesią...

5 listopada 2018, 13:07

02
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem