Zdjęcie profilowe
Angelika K.
podkarpackie

 

dzień budowy

Po samodzielnym zagęszczaniu fundamentów mieliśmy dość przebywania w ziemi. Wysiłek włożony w etap ziemny i poniesione ogromne koszty (zakopaliśmy "w ziemi" prawie 50 tys. zł) prawiły, że z utęsknieniem czekaliśmy, aby w końcu zobaczyć coś, co wystawałoby poza poziom 0 :).

Udało się, mniej więcej po trzech tygodniach wracając z pracy zobaczyliśmy zalążki ścian, które później rosły już bardzo szybko. Był to zdecydowanie najbardziej efektowny etap, w którym ponoszone koszty szły w parze z naocznym i namacalnym przyrostem ścian. W tym momencie naprawdę poczuliśmy, że budujemy dom :)

Etap wznoszenia ścian trwał okolo 14 dni, pogoda sprzyjała budowlańcom, nie mieli praktycznie żadnych przestojów.

Koszty łączne to ok 40 tys., w tym: robocizna 20tys, pustaki ok. 10tys, kominy 3tys, pozostałe mat.budowlane 4tys.

26 kwietnia 2018, 08:51

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
3
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Starania o uzyskanie potrzebnych dokumentów i pozwoleń koniecznych do rozpoczęcia budowy zaczęliśmy pod koniec 2016 roku. Od tego czasu do uzyskania pozwolenia na budowę w ...

1 kwietnia 2018, 08:41

03
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem