Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Marek M.
  łódzkie

   

  dzień budowy

  Przyłącze skończone - czekamy na podpisanie umowy z PGE

  10 września 2017, 20:02

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Monika K.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

  Witam :-) czy można wiedzieć jaki był koszt przyłącza? Ile metrów musieliście poprowadzić? U nas to będzie ok 100 m. Bardzo martimy się o koszta z tym związane :-/
   
  Marcin
  Witam,
  Zajmuję się dystrybucją i sprzedażą dachówki kompozytowej, jest to innowacyjne pokrycie dachowe o wyjątkowych właściwościach fizycznych, ponadto zajmuję się także instalacjami OZE, jak pompy ciepła czy fotowoltaika. Jeśli interesują Pana te tematy, po więcej informacji zapraszam na moją stronę: http://eiit.pl/. Zachęcam do kontaktu, chętnie odpowiem na Pana pytania.
  pozdrawiam
  M.H.
  3
  3
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Budujemy przyłącze prądowe

  8 września 2017, 10:51
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem