Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Maciej K.
  śląskie, Turza Śląska

   

  dzień budowy

  Podłogi - panel Kronopol Dąb Anyżowy AC5 V-fuga 8mm. Kupilismy je w Multiformie pod nazwą Persecto Dąb Castello. Niczym się nie różnią oprócz ceny - te drugie sa tansze około 20zl/m2. Listwy białe mdf.

  7 sierpnia 2017, 14:00

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Natalia
  Fajnie, że zamieściliście te zdjęcia, bo właśnie próbuję wybrać panele na odległość. Myślałam o dębie anyżowym i u Was wyglądają swietnie, dokładnie to, czego szukałam. Czy na pewno Dąb Castello jest identyczny z Anyżowym? Multiforma chyba nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, więc będę musiała kupić Dąb Anyżowy, a chciałabym dokładnie taki kolor podłogi, jak u Was.
  
  2
  2
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Piec uruchomiony! Wygrzewamy podłogi przed położeniem kafli aby zapobiec ich popękaniu.

  21 lipca 2017, 14:00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem