Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Maciej K.
  śląskie, Turza Śląska

   

  dzień budowy

  Hydraulika.

  2 stycznia 2017, 16:00

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Aneta
  Witam, prosze o kontakt. Jestem tez ze Slaska i od pewnego czasu interesuje sie tym projektem. Mam pare pytan.

  anetazygmund@gmail.com
   
  Anna
  Witam mam pytanie kwota ocieplenia dachu to 34000 zł (materiał + robocizna?). Pytam ponieważ budujemy z mężem ten sam dom i jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego przed ociepleniem dachu.
  
  Maciek
  Do Anna : Pokrycie dachu styropapa, obróbka blacharska, rynny, w tym robocizna i material to koszt 34000zł. Rozważaliśmy różne metody i różne firmy ale ta z polecenia miała najatrakcyjniejsza cene, realne terminy i doswiadczenie w tego typu dachach. Nic nas nie obchodzilo a czas wykonania to w sumie tydzien. Można zrobić ten dach jeszcze taniej pozbywając się z tylu domu ogniomuru ale wtedy bryla domu straci na ostatecznym wygladzie.
  
  Anna
  Do Maciek : Czy można podać namiary na tą firmę na prywatnego emaila. U nas najtańsze ceny to ok. 42000 zł. Nie przypuszczaliśmy z mężem że tyle nas wyniesie ten dach. To chyba najdroższy element tego domu:)
    
  2
  10
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Elektryka.

  16 grudnia 2016, 08:00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem