Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Maciej K.
  śląskie, Turza Śląska

   

  dzień budowy

  Okna i rolety.

  15 listopada 2016, 16:00

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Maciek
  Tak okna sa plastikowe okleina porowata kolor silbergrau. Posiadają uszkodzenia w wyniku transportu typu zarysowania, odgniecenia. Jedno największe okno waży około 200kg i zostało uszkodzone przy montażu. Poza tym okna niespełniają naszych oczekiwań. Są tez widoczne niedociągnięcia (w rogach okien brak koloru). Nie zgodzilismy sue na rabat ani serwis. Zazadalismy wymiany na nowe, takie jakie ogkadalismy w salonie.
    
  2
  6
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Komin i ścianki działowe.

  8 listopada 2016, 08:00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem