Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  GUGI G.
  łódzkie

   

  dzień budowy

  Wreszcie przyszedł czas na budowę związaną stricte z domem. Można by zmienić lekko sposób wykonania fundamentów, ale stwierdziliśmy, że wykonujemy raz, że zgodnie z projektem, a dwa, teren podmokły, więc był i też przymus. Na pewno porządniej jest szalować na chudziaku niż na cegłach czy co gorsza błocie. Ocieplić też zdecydowanie łatwiej niż jakby wylał ławę równo z gruntem. Lepiej na fundamentach nie oszczędzać :) Zaizolowane i ocieplone, czekają na wylanie "chudziaka".

  2 grudnia 2014, 13:27

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  3
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Ile formalności jest przy budowie domu, wie nie tyle Pan w urzędzie co ten kto dom budował:)

  ale ma się to podobno zmienić od 2015 roku, życzę wszystkim przyszłym bud...

  20 listopada 2014, 09:54
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem