Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  GUGI G.
  łódzkie

   

  dzień budowy

  Aktualnie prąd na działce jest własnym sumptem - elektrownia ma czas, my zaś zaopatrujemy się w wodę:) Woda nie za blisko, trzeba było skorzystać z terenu "Sąsiadek" po drodze,ale 146 metrów od miejsca wpięcia byliśmy już prawie pod przyszłym domem. Miejscami po 24h naszła do wykopu woda, ale to nie jakiś mega problem a jedynie sytuacja do rozwiązania:)

  Geodeta wytyczając wykop wody, wytyczył także granicę budynku, więc różowe paliki to początek przyszłego domu :)

  20 listopada 2014, 09:35

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
    
  Jacek K.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

  Do GUGI G. : witam serdecznie, chcielibyśmy z żoną obejrzeć w realu Państwa dom. zastanawiamy się na zakupem i budową wersji 105B. jesteśmy z Ozorkowa. poproszę o info czy byłaby możliwość obejrzenia domku.
  
  2
  5
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Po zrobieniu ogrodzenia, działka wymagała lekkiego wyrównania wokół podmurówki. 

  20 listopada 2014, 09:17
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem