Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Ewelina i Adam D.
  lubelskie

   

  dzień budowy


  23 grudnia 2012, 22:47

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  MarcinG
  Witam,
  Mam wielką prośbę jesteśmy zainteresowani tym projektem i bardzo chcielibyśmy zobaczyć go w rzeczywistości czy jest ktoś kto mógłby nam go pokazać lub przesłać zdjęcia z realizacji z góry dziękuję.
  
  Ewelina
  Do MarcinG : Witam,
  Proszę o kontakt na maila linalala@interia.pl :] Prześlemy fotki z aktualnego etapu prac.
   
  Ewelina
  Do Piotr S. : Witam,
  Co do daszku nad tarasem ani murarz ani kierownik nie mieli zastrzeżeń. Jest podparcie i wystarczające zbrojenie z obu stron, za to daszek nad schodami "wisi"...
  Padła propozycja wykonania podciągu w kształcie litery "L", od filaru na którym wpiera się jeden róg do ściany skąd wychodzi ów nieszczęsny daszek. W projekcie zadaszenie nad wejściem jest obniżone w stosunku do stropu i nie bardzo ma się czego trzymać.
  Jutro powinniśmy wiedzieć coś więcej i na pewno damy znać jak wygląda sytuacja.
  Reszta poszła w mailu :]
  2
  106
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Koparka miała nie lada zadanie. Po zsunięciu humusu okazało się że mamy całkiem pokaźne "złoża" gliny-może zacząć lepić garnki? ;)

  Ponieważ działka położona jest nie ...

  23 grudnia 2012, 21:30
  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem