Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Ewelina i Adam D.
  lubelskie

  Decyzję o budowie własnego domu podjęliśmy podczas długiego majowego weekendu. Do sierpnia szukaliśmy odpowiedniego projektu, oglądane domki liczyliśmy już w setkach a nie dziesiątkach, aż pojawił się Zx104-idealny! Pod koniec sierpnia otrzymaliśmy paczkę od Z500. Ogólnie papierologia trwała od maja do października (akt własności, wypisy, wyrysy, pozwolenia...uff :) w końcu prawomocne pozwolenie na budowę). 

  Następne Święta Bożego Narodzenia planujemy spędzić w naszym nowym domu :]

  23 grudnia 2012, 20:54

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Ela i Mariusz
  Witam, czy mogą Państwo napisać czy wprowadzaliście jakieś zmiany w projekcie takie jak: zmniejszenie okien czy zwiększenie garażu?
  
  Ewelina
  Do Ela i Mariusz : Witam, po konsultacji z osobą z branży okiennej zdecydowaliśmy się zmniejszyć wysokość okien z 240 na 220 (podyktowane wytrzymałością materiałów na tak duże obciążenie). Poza "kosmetycznymi" zmianami wewnątrz, takimi jak przesunięcie ścianek działowych nie wprowadzaliśmy żadnych zmian konstrukcyjnych czy też w elewacji zewnętrznej. Garaż został jak w projekcie.
  2
  136
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem