Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Jarosław O.
  zachodniopomorskie

   

  dzień budowy

  Ściany przygotowywane pod ułożenie płyt stropowych. Podłoże pod płyty będzie wykonane z "poduszki" betonowej - wysokość ok 8 cm, która jednocześnie wypoziomuje wszystkie ściany.

  Płyty stropowe o nośności 10KN, słup oraz daszki zostaną zalane betonem wraz z wieńcem.

  9 maja 2015, 09:17

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  1
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Po zdjęciu humusu okazało się, że wykop jest dość głęboki, dodatkowo względem drogi i reszty działki miejsce położenia domu jest niżej stąd fundament wyliczono na 11 warstw...

  10 marca 2015, 18:04
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem