Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Jarosław O.
  zachodniopomorskie

   

  dzień budowy

  Po analizie kosztów instalacje wewnątrz domu będą następujące:

  - Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła wraz z GWC rurowym.

  - Instalacja elektryczna bez systemu inteligentnego domu, ale od standardu będzie wyróżniać się metodami bezpieczeństwa: zdalny główny wyłącznik prądu z pozycji telefonu, automatyczne odłączenie prądu podczas pożaru, elektrozawór zamykający wodę podczas wycieku.

  - Instalacja CO z pompy ciepła 8kW w połączeniu z 4-płytowym kolektorem słonecznym wspomagającym i buforem ciepła w postaci 400L zasobnika wody.

  - Ogrzewanie podłogowe - salon, sień, hol, kuchnia, garderoba, gabinet, siłownia oraz łazienki
  - Ogrzewanie ścienne - pokój, sypialnia
  - Ogrzewanie grzejnikowe - kotłownia, sień, łazienki (drabinki)

  - Centralny odkurzacz

  17 grudnia 2015, 15:22

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
   
  Jarosław O.

  buduje Zx104
  Do MAłgorzata O. : Wykonanie ogrzewania ściennego jest bardzo podobne do ogrzewania podłogowego. Różnica jest taka, że ogrzewania podłogowe wraz z wykładziną generuje ciągły ruch kurzu z podłogi, poza tym wykładzina (szczególnie taka, którą my lubimy) jest po prostu izolatorem więc ogrzewanie podłogowe wg mnie działałoby gorzej. Należy pamiętać, aby ułożyć rurki odpowiednio wysoko w miejscu gdzie mamy głowy podczas snu - w innym przypadku jest bardzo nieprzyjemne uczucie grzania w głowę.
   
  2
  4
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Ściany przygotowywane pod ułożenie płyt stropowych. Podłoże pod płyty będzie wykonane z "poduszki" betonowej - wysokość ok 8 cm, która jednocześnie wypoziomuje wszystkie śc...

  9 maja 2015, 09:17
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem