dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Tomasz T.
kujawsko-pomorskie

Szalunki zostały zakończone. Zbrojenie zrobione. Jutro zalewamy ławy.

26 lutego 2019, 16:38

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

Witam
Widzę że Państwo z Kujawsko-Pomorskiego. Ja z żoną również kupiliśmy ten projekt i zaczynamy w tym roku w okolicach Torunia.
Niestety murarz trochę się przesunął i około sierpnia mamy rozpoczęcie budowy.
Mam nadzieję na wymianę informacji na temat tego projektu. Życzę powodzenia w budowie.
Z pewnością będziemy zaglądać tu często .

Pozdrawiam
Marcin
 
Do Tomasz T. : Dzięki bardzo za chęci konsultacji. Na pewno skorzystamy z żoną. Niestety mój zawód nie ma nic wspólnego z budownictwem - uczę się od początku. Rzeczywiście dystans 50 km to rzut beretem.
Obecnie zastanawiam się nad materiałem na ściany. Pierwotnie chciałem Porotherm Dryfix. Z tego materiału wyszło mi 2900 cegieł na ściany nośne - 270 m2. Ale wychodzi drogo bo jedna sztuka po 10 zł. Z betonu komórkowego wychodzi 1900 bloczków więc jest taniej ok 10 tyś. na 270 m2. Bije się z myślami który wybrać ponieważ cena nie jest bez znaczenia.
Ma Pan już wybrany materiał na ściany?

Pozdrawiam
Marcin

Do Marcin G. : Tak. Zdecydowałem się na beton komórkowy. Porothermu nie lubię jako wykonawca - w betonie komórkowym dużo łatwiej zrobić bruzdy pod podejścia i przewody. Niektórzy elektrycy, których znam, dla przykładu wołają więcej za robotę gdy jest porotherm. Kolejny argument to cena. Budując bez kredytu w szczególności :-)
1
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Prace przy szalowaniu dobiegają końca, ekipa budowlana przygotowuje się do zbrojenia ław fundamentowych.

26 lutego 2019, 10:21

01
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem