dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Tomasz T.
kujawsko-pomorskie

Niestety póki co utknęliśmy na etapie oczekiwania na warunki zabudowy. Okazało się niemożliwe przepisanie starych warunków z przed podziału działki głównej, ponieważ w wyniku podziału powstało więcej działek niż warunki pozwalały postawić domów. Mamy już mapę do celów projektowych, warunki przyłączeniowe do sieci wodociągowej oraz warunki przyłączeniowe do sieci energetycznej. Podpisaliśmy umowę przyłączeniową z ENEA Operator. Jak tylko otrzymamy warunki zabudowy składamy projekt po adaptacjach do Starostwa Powiatowego na pozwolenie na budowę.

5 marca 2018, 21:37

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
2
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Zakup działki. Wymiary: szerokość 23,26m x długość 40m.

15 grudnia 2017, 22:57

03
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem