Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Agnieszka W.

  Pozwolenie na budowę odebrane. Ekipa budowlana w gotowości. Kierownik budowy wraca z wakacji. JAk wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu ruszamy!!! Oby pogoda dopisała. Zaczynamy od drogi na działce. Foty będą na bieżąco;)

  20 maja 2013, 21:43

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  0
  5
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Dzisiaj oddaliśmy poprawiony projekt do starostwa. Brakowało 2 drobiazgów więc jeszcze w tym tygodniu będziemy mieli pozwolenie na budowę;) yyyyy no ale co dalej?

  5 maja 2013, 17:36

  00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem