Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Agnieszka W.


  dzisiaj dotarł projekt. Architekt adaptujący bierze się do roboty. Wkrótce formalności:/

  21 lutego 2013, 17:33

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Iwona
  Witam Pani Agnieszko. Przymierzamy się z mężem do kupna projektu Z92 GL, stąd moje pytanie czy zna Pani szacunkowy koszt budowy z garażem i czy wprowadzacie jakieś zmiany do projektu ? Proszę o odpowiedz, dziękuję.
  
  Do Iwona : Przepraszam, że tak późno się odzywam ale nie zaglądałam tutaj kupę czasu. Teraz chyba budowa będzie przyspieszać więc powinnam zaglądać tutaj częściej. Poszerzyliśmy garaż do 6 m, tak żeby zmieściły się 2 auta i powiększyliśmy taras. Poza tym będziemy wprowadzać małe zmiany które nabiorą kształtu podczas budowy (rozmieszczenie okien, ścianek działowych). Nie mam pojęcia ile nas wyniesie budowa. Nie jesteśmy wymagający więc nie będziemy kombinować z gadżetami. Po rozmowie z projektantem adaptującym mam nadzieję zamknąc się w 350 tys. (stan deweloperski). Za tydzień będę składać wniosek o pozwolenie na budowę. Powinnam szukać już ekipy budowlanej. Ale nie mam na to czasu więc nie wiem jak to pójdzie:/ Jak będę miała chwilkę to porobię zdjęcia i umieszczę. Postaram się informować zainteresowanym na bieżąco. Mam nadzieję,że zawsze ktoś pomoże w rozwianiu wątpliwości budowlanych;) A PAństwo zdecydowaliście się jednak na Z92 GL?
  0
  65
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem