Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Agnieszka W.

  Ścianki juz stoją a wczoraj nawet zalano stropy nad garazem. W poniedziałek mają zalać nad całym parterem. Obecnie jestem na etapie intensywnego myślenia o rekuperacji. Czy ktos ma? zna kogoś kto ma? może się wypowiedzieć? Zwłaszcza chodzi mi o to czy rzeczywiście są oszczędności na ogrzewaniu, powietrze jest świeże, nie można otwierać okien i czy rekuperator jest głośny?

  A najważniejsze co z czyszczeniem rur? Czy gromadzą się tam rózne szity??

  22 lipca 2013, 20:33

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Kasztanka&robaczek
  Witam serdecznie. My jesteśmy na etapie stawiania więźby i chcemy do końca miesiąca zadaszyć.Na razie tylko papą ale to zawsze coś i chroni przed deszczem. Wiosną ruszymy dalej: okna i środek.Budujemy systemem gospodarczym przy udziale budowniczego, który ma do pomocy mojego męża i jego rodzinę. Nawet nie spodziewaliśmy się, że tyle uda się zrobić do listopada 2013r. Życzę powodzenia i serdecznie pozdrawiam.
  0
  1
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  ... a wczoraj wyglądało już tak;)

  22 lipca 2013, 19:09

  00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem