Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Agnieszka W.

   

  dzień budowy

  no i dobrze nie idzie:{

  29 maja 2013, 22:20

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
       
  Kasztanka&robaczek
  Witam serdecznie. My też budujemy Z92 ale bez garażu. Może w przyszłości zamiast planowanej obecnie wiaty garażowej stanie garaż. Czas pokaże.Dzisiaj betoniarka zalewała nam fundamenty. Jesteśmy ciekawi, kto jeszcze buduje ten domek. Jakie paliwo będzie ogrzewało Wasz domek. My zastanawiamy się nad gazowym ogrzewaniem lub piecem na węgiel. Niestety na razie nie zakładam bloga z budowy bo mój mąż nie chce, bym umieszczała cokolwiek w internecie....??? Mamy piękną działkę niedaleko lasu o powierzchni 1000 m.Życzę powodzenia!!!
  
  Do Kasztanka&robaczek : Cześć, u nas się trochę wszystko opóźnia przez pogodę. Mieliśmy nadzieję, że w tym tygodniu będą nam zalewać fundamenty. Jeśli chodzi o ogrzewanie to obecnie stanęło na peletach bo boimy się że od ekogroszku będzie się strasznie brudzić. Gazu u nas nie ma a za gaz płynny trzeba chyba więcej zapłacić. W sumie to przyznam się szczerze, że spędza mi to sen z powiek. Do tej pory chcieliśmy mieć wentylację mechaniczną z rekuperatorem, ze względu na mniejsze rachunki za ogrzewanie, świeże powietrze w domu (dziecko jest alergikiem) a zwłaszcza wymianę powietrza w sypialni w sezonach kiedy się nie otwiera okien na noc bo jest za zimno (mojemu męzowi bo jemu zawsze zimno jest). Teraz zaczynam się wahać, bo naczytałam się ile w rurach gromadzi sie bakterii, grzybów i innych szitów. JAk ciężko instalację wyczyścić. TO mnie przeraża! Co będzie za 10 lat jak się okaże że rury są zasyfiałe? Co wtedy? A co wy o tym sądzicie? JA też nie chciałam z początku zamieszczać fotorelacji. Jednak wiem, jak sama chętnie oglądałam sukcesy budowlane innych i stwierdziłam, że swoimi też się podziele. Nie buduje willi z basenem za 2 mln więc porwania dla okupu się nie obawiam;) Zawistni ludzie i tak robią swoje i nie dam im się stłamsić! JAk ktoś chce pogadać prywatnie to proszę pisać agnieszka.wronska@poczta.onet.eu.
  P.S. Kasztanka&robaczek podaj proszę swój email jeśli możesz;) Pozdrawiam
  
  0
  17
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Pozwolenie na budowę odebrane. Ekipa budowlana w gotowości. Kierownik budowy wraca z wakacji. JAk wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu ruszamy!!! Oby pogoda dopi...

  20 maja 2013, 21:43

  00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem