Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Jakub J.
  lubuskie

   

  dzień budowy

  Zamiast tradycyjnego szalunku wieńca zastosowałem gotowy szalunek tracony. Koszt materiału niewiele większy od kosztu płyty OSB, ale do montażu wystarczy jedna osoba plus kilkadziesiąt wkrętów 6x60mm i wkrętarka. Oszczędność na prawdę zauważalna, biorąc pod uwagę to, że płyta OSB po rozszalowaniu na niewiele się przyda. Dodatkowo nie używamy żadnych ściągów, kołków rozporowych i co najważniejsze pomocników. Sam obrobiłem cały wieniec w 10 godzin. Polecam robotę z szalunkami traconymi.
  22 lipca 2020, 17:46

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  1
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Posadzka na gruncie zalana.
  14 maja 2020, 17:44
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem