Zdjęcie profilowe
Jakub J.
lubuskie

 

dzień budowy

Zaczynamy od ogrodzenia placu budowy. Po przekalkulowaniu stwierdziłem,
że zamontuję od razu ogrodzenie docelowe. Jest to zwykła siatka
ogrodzeniowa w słynnym, megapopularnym kolorze: antracyt :-)

3 stycznia 2020, 13:26

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
   
Do Piotr D. : Wiem, że tak się robi, ale w moim przypadku nie ma to za bardzo sensu. Teren budowy musi być ogrodzony. Działka jest obsadzona żywopłotem i małymi drzewkami z trzech stron. Dodatkowo z jednej strony graniczy z drogą sąsiada, z której nie za bardzo jest jak zjechać bo jest tam wysoki krawężnik, Z tyłu rosną małe tuje, których nie planuję zniszczyć. Z przodu od drogi jest szeroki wjazd więc auta sobie poradzą. A czwarty bok graniczy z działką mojego brata więc tam nie będziemy się odgradzać i będzie pole manewru dla aut i maszyn.
2
5
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Własnie dostałem pozwolenie na budowę. Jeszcze tylko umowa z kierownikiem, zgłoszenie i kopiemy:-)

30 grudnia 2019, 21:25

02
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem