Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Jakub J.
  lubuskie

   

  dzień budowy

  Zaczynamy od ogrodzenia placu budowy. Po przekalkulowaniu stwierdziłem,
  że zamontuję od razu ogrodzenie docelowe. Jest to zwykła siatka
  ogrodzeniowa w słynnym, megapopularnym kolorze: antracyt :-)

  3 stycznia 2020, 13:26

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
    
  Do Piotr D. : Wiem, że tak się robi, ale w moim przypadku nie ma to za bardzo sensu. Teren budowy musi być ogrodzony. Działka jest obsadzona żywopłotem i małymi drzewkami z trzech stron. Dodatkowo z jednej strony graniczy z drogą sąsiada, z której nie za bardzo jest jak zjechać bo jest tam wysoki krawężnik, Z tyłu rosną małe tuje, których nie planuję zniszczyć. Z przodu od drogi jest szeroki wjazd więc auta sobie poradzą. A czwarty bok graniczy z działką mojego brata więc tam nie będziemy się odgradzać i będzie pole manewru dla aut i maszyn.
  2
  5
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Własnie dostałem pozwolenie na budowę. Jeszcze tylko umowa z kierownikiem, zgłoszenie i kopiemy:-)

  30 grudnia 2019, 21:25

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem