Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Jakub J.
  lubuskie
  Własnie dostałem pozwolenie na budowę. Jeszcze tylko umowa z kierownikiem, zgłoszenie i kopiemy:-)
  30 grudnia 2019, 21:25

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Roman P.

  buduje Z254
  Jak długo architekt robił wam adaptację i ile czasu czekaliście na PNB od złożenia wniosku w Starostwie?
  Pytam ponieważ u nas to masakra,w październiku daliśmy projekt do adaptacji i końca ani widu ani słuchu.
   
  Patryk W.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

  Już nie mogę się doczekać postępów.
  Sam mam w planach budowę z7 za rok;)
  Budujecie systemem zleconym?
  Jaki macie budżet przyszykowany?
  
  Jakub J.

  buduje Z7
  Do Patryk W. : Będziemy budować systemem mocno gospodarczym. Dach, tynki, elektrykę i wykończenie będą robić ekipy. Wykopy, fundamenty, ściany i ocieplenie zrobię własnymi siłami, więc mam nadzieję trochę zaoszczędzić. Budżetu nie mam ustalonego.
   
  Patryk W.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

  Do Jakub J. : Dachu w sensie pokrycia nie chcesz sam spróbować? Wydaje się łatwe jak oglądam ekipy na yt. Najtrudniejsze to chyba obronienie komina...
  
  Jakub J.

  buduje Z7
  Do Patryk W. : Chciałbym wiele rzeczy zrobić sam, ale nie chcę zabierać się za coś, o czym nie mam pojęcia. Choć dach w z7 jest prosty i w moim domku nie będzie komina to wolałbym zostawić to fachowcom.
   
  2
  9
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem