Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  D-K-T-W -.
  wielkopolskie

   

  dzień budowy

  2 stycznia 2018, 14:14

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Dawid
  Witam, można wiedzieć jakie wymiary ma cały kominek? I jakie wymiary mają kratki narożne? Też wybudowaliśmy ten domek, jesteśmy na etapie kominka właśnie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  
  Tomek K.

  buduje Z71
  Fachowy kominek ! - super sprawa - ja zrezygnowałem (czas pokaże czy słusznie) z kominka na konto rekuperacji.
  Jak Ci się spisuje IMMERGAS? jestem właśnie na etapie decyzji odnoście pieca.
     
  Małgorzata
  Do D-K-T-W -. : szkoda, że tak się nie da :D też bym zmieniła co nieco, ale już za późno. To mój drugi projekt :P jak to mówią: do trzech razy sztuka :P:P:P
   
  7
  12
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Wstępny projekt łazienki na dole

  17 października 2017, 23:07
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem