Zdjęcie profilowe
A&R M.
mazowieckie

 

dzień budowy

Jeden krok do przodu, trzy do tyłu....
Podczas malowania ścian w kuchni, zauważyliśmy drobne pęknięcia na suficie. Wiadomo, że coś tam zawsze peknie, ale ....nie w tyłu miejscach! Mąż zaczął badać tynk, wokół pęknięć słychać było głuchy dźwięk. Cały sufit w kuchni do skucia. Chyba byśmy nie spali, więc sprawdziliśmy resztę pomieszczeń- salon i wiatrołap do skucia. Płakać się chce!!!
Przyjechała ekipa, która nam to zrobiła. Niedyskutowali. Poprawiają od wczoraj. Podobno- nigdy wcześniej im się to nie zdarzyło...
Dziś wyszło, że kotłownia i gabinet do skucia i ponownego położenia tynku. Masakra! 
Jeszcze nie wiadomo, co z łazienką i holem... Piękne jasne ściany zachlapanie, nasza gładka wylewka- brak słów. Poprostu b-r-a-k   s-ł-ó-w.

5 sierpnia 2019, 16:32

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
  
1
3
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Od 4lipca domek posiada wylewki, razem wyszło - 155,5m2 .
Wczoraj przycieliśmy folię brzegową i zagruntowaliśmy wszystkie podłogi. Efekt widać na zdjęciach:)<...

14 lipca 2019, 12:07

01
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem