dzień budowy

Zdjęcie profilowe
A&R M.
mazowieckie

Nasz domek to odbicie lustrzane Z40. Nie ma wykusza od strony ogrodowej, za to wstawiony jest wykusz z Z102 na szczycie domu, u nas to strona zachodnia a przyszła jadalnia.

Wprowadziliśmy też inne zmiany, jedne większe inne mniejsze. Powiększyliśmy nasz dom o 1m z długości, zmieniliśmy wg. własnych potrzeb wymiary i położenie okien, ścianek działowych. Podwyższyliśmy ściankę kolankową. Na dole większych zmian nie ma, na poddaszu łazienkę będziemy mieli tylko dla siebie, ponieważ wchodzi się do niej przez naszą sypialnię.

10 maja 2017, 13:01

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
1
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Witam,

pragnę podzielić się historią budowy naszego domku :)

Przegląd i ostateczny wybór projektu trwał ok 2lat. Żaden projekt nie był idealny, każdy miał jaki...

9 maja 2017, 16:29

01
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem