dzień budowy

Zdjęcie profilowe
A&R M.
mazowieckie

Witam,

pragnę podzielić się historią budowy naszego domku :)

Przegląd i ostateczny wybór projektu trwał ok 2lat. Żaden projekt nie był idealny, każdy miał jakiś "mankament". Chcieliśmy, żeby nasze gniazdko było wygodne i funkcjonalne, dlatego połączyliśmy projekt Z40 i Z102.

Działka pod lasem w spokojnej okolicy, tylko się budować, ale... formalności trwały wieki! Ciągle czegoś brakowało, coś się nie zgadzało, błędy w starostwie, błędy w gminie - wszystko się przeciągało, aż w końcu zgodę na budowę otrzymaliśmy w połowie marca 2017r.


Zdjęcia projektu i działki, wkrótce...

9 maja 2017, 16:29

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
1
0
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem