Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Rajmund i Ilona P.
świętokrzyskie

 

dzień budowy

Budowa prawie ukończona.

Do zrobienia : płytki na schodach wejściowych, tarasie za domem i meble .

Wstawiam zdjęcia z zakończenia prac przez ekipę. Trochę to trwało ale nareszcie koniec. Teraz sprzątanko.

24 maja 2017, 21:54

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Rajmund i Ilona P.

buduje Z35
Do Kamila : Dziękujemy ale ile nerwów nam to zjadło to masakra. Może taką podłogę a może taką ,a ściany takie czy takie, a drzwi te czy te. Ale widzę że w kuchni macie Państwo czarne meble. Lakierowane ? Chodzi mi o to czy bardzo widoczne są odciski palców na meblach ? My też planujemy podobne tylko biało - czarne i nie wiemy co zrobić . Pozdrawiam.

Kamila
Do Rajmund i Ilona P. : Znam wykończenie to chyba najbardziej absorbujący etap budowy meble w kuchni są pokryte powłoką akrylową odciski są ale nie są mocno widoczne i łatwo je zetrzeć :) Gratuluję
 
Rajmund i Ilona P.

buduje Z35
Do Małgorzata : Bardzo dziękujemy. Zastanawialiśmy się ze dwa miesiące co zrobić czy kamień naturalny czy cegłę dekoracyjną czy farba. Ostatecznie padło na tynk dekoracyjny SABULADOR SOFT. Pozdrawiam i życzymy wytrwałości w budowie.

Iza C.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Rajmund i Ilona P. : Witam Państwa :) Gratuluję wyboru projektu. Nam też bardzo się podoba i ruszamy z budową na wiosne. Teraz ostatnie poprawki w projekcie. Czy jest możliwość obejrzeć Państwa dom? Też jesteśmy ze świętokrzyskiego :) proszę o kontakt, napisałam wiadomość na maila.
3
6
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Witam . Miałem nie wstawiać zdjęć z nie ukończonej budowy ale co tam, trochę bałaganu nie zaszkodzi pokazać. Majster miał zakończyć pracę na początku maja ale jeszcze dobre...

1 maja 2017, 12:04
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.