Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Rajmund i Ilona P.
świętokrzyskie

 

dzień budowy

Witam . Miałem nie wstawiać zdjęć z nie ukończonej budowy ale co tam, trochę bałaganu nie zaszkodzi pokazać. Majster miał zakończyć pracę na początku maja ale jeszcze dobre 2 tygodnie mu zejdzie. Reszta zdjęć na zakończenie prac.

1 maja 2017, 12:04

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
4
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Witam Wszystkich po ponad dwustudniowej nieobecności (wpisach), lecz nic się u nas wielkiego nie działo oprócz zbierania materiałów na ostatni etap budowy ale jaki drogi. N...

22 kwietnia 2017, 15:51
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.