Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

 

dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Rajmund i Ilona P.
świętokrzyskie

Witam Wszystkich po ponad dwustudniowej nieobecności (wpisach), lecz nic się u nas wielkiego nie działo oprócz zbierania materiałów na ostatni etap budowy ale jaki drogi. Nie spodziewaliśmy się takich cen wykończeniówki. I na dobrego majstra trzeba poczekać ponad pół roku. Nie wrzucam zdjęć wielkim bałaganem. Poczekam jeszcze ok. 2 tygodnie i wstawię zdjęcia końcowe.

22 kwietnia 2017, 15:51

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
3
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

I nareszcie mamy cieplutko w domu. Podłoga wygrzewała się wstępnie z 6 godzin. Ale jak złapała temperaturę to drzewa (reszta sosnowego drzewa z budowy - trzeba to wypalić )...

26 września 2016, 19:53
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.