Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Rajmund i Ilona P.
świętokrzyskie

 

dzień budowy

I nareszcie mamy cieplutko w domu. Podłoga wygrzewała się wstępnie z 6 godzin. Ale jak złapała temperaturę to drzewa (reszta sosnowego drzewa z budowy - trzeba to wypalić ) w ciągu 12 godzin podłożyłem trzy razy do pełna.

26 września 2016, 19:53

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Ilona K.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Witam mam pytanie dotyczące dziwi przesuwnych w salonie -jaką mają szerokość i czy zamówiliście je w systemie HS czy w automacie?

3
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Instalacja c.o. zakończona. Jeszcze podłączenie do komina i palimy.

24 września 2016, 19:11
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.