Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Rajmund i Ilona P.
świętokrzyskie

 

dzień budowy

Instalacja c.o. zakończona. Jeszcze podłączenie do komina i palimy.

24 września 2016, 19:11

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Ania
Przeszliście już odbiór kominiarski? Widzę, że piec jest bardzo "ekonomicznie"ustawiony. Nas architekt zmusił do pozostawienia odległosci od ścian dostęp do wyczystki itp. Zastanawiam się czy to miało sens, bo musiałam przez to poświęcić wymarzoną garderobę w sypialni na rzecz szafy :{ Architekt nie miał uwag? Może to nasz był taki nadgorliwy?

Rajmund i Ilona P.

buduje Z35
Do Ania : Witam. Jeszcze nie mieliśmy żadnych odbiorów. Komin zbudowaliśmy zgodnie z projektem a wyczystkę mamy od strony garażu za ścianką z lewej strony pieca. Jeśli u Was wyczystka była w mało dostępnym miejscu to miał gość rację. Pozdrawiam.
3
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Miejsce na kociołek wypłytkowane. Z braku miejsca bojler 250l będzie nad piecem na podeście. Bojler oczywiście stojący z dwiema wężownicami.

21 września 2016, 16:49
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.