Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Rajmund i Ilona P.
świętokrzyskie

 

dzień budowy

Po elektryce przyszedł czas na tynki. Wszystkie tynki są gipsowe utwardzane poza : kuchnią łazienką i garażem gdzie były robione cementowo - wapienne. Myśleliśmy że obędzie się bez gładzi ale nic z tego. Rzeczywiście są gładkie ale nie wszędzie. Jak były mokre wszystko było idealnie ale jak zaczęły schnąć to było widać coraz więcej niedoskonałości. Firma zgarnęła 16000 zł z materiałem.

10 lipca 2016, 18:20

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Rajmund i Ilona P.

buduje Z35
Tynki gipsowe są podatne na łapanie wilgoci. Ale jak wiadomo w każdym domu jak nie ma porządnej wentylacji to nie ważne jaki będzie tynk będziemy mieli pleśń. Tynki gipsowe pochłaniają wilgoć z pomieszczenia w ulewne dni ale też oddają wilgoć w gorące dni. I dlatego mamy "komfort" czyli odpowiednią wilgotność w domu co nie można powiedzieć o tynkach cementowo - wapiennych. Natomiast tynki cementowo - wapienne są dużo twardsze niż gipsowe. Gipsowe są tynkami cieplejszymi bo gips jest dobrym izolatorem. Tynków ogólnie wyszło 640 m2. Pozdrawiam.

D-K-T-W -.

buduje Z64
Witam mam pytanie co dokładnie sie z tynkami gipsowymi dzieje
bo zastanawiam sie jakie wybrac
u nas spiewaja 26zł za metr i 14 bez materiału te za 26 to maszynowe
ile wam wyszło m2
pozdrawiam
4
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Witam ponownie po długiej nieobecności.

Z braku czasu nie miałem czasu na wpisy, ale postaram się teraz nadrobić. Przyszedł czas na instalację elektryczną. Przyszła ...

10 lipca 2016, 17:55
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.