Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Martyna K.
  mazowieckie

   

  dzień budowy

  Etap murowania oficjalnie za nami! Jednak nie takie małe te pomieszczenia. Jesteśmy na razie bardzo zadowoleni ze zmian jakie wprowadziliśmy, zobaczymy jak wyjdzie przy wykończeniu :)

  9 listopada 2018, 00:03

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  2
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Jutro koniec etapu murarzy :) kominy stoją, a ścianki prawie gotowe. Za około dwa tygodnie wchodzi ekipa dekarzy. A jutro podłączają wodę i kanalizację

  8 listopada 2018, 23:58

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem