Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Bartek L.
  łódzkie

   

  dzień budowy

  Kilka zdjęć pomieszczeń.

  29 października 2017, 17:19

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Marek K.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

  Fajnie się prezentuje. Powoli się przymierzam do budowy tego samego z małymi przeróbkami. Interesuje mnie jaka to dachówka i jaka była wstępna wycena (bez rabatu) na dach?
   
  Marcin M.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

  Domek świetny, widok z okna też przyjemny. Mam nadzieję, że będzie Wam się mieszkało wygodnie i komfortowo. Dzięki za fajną relację, śledzę i czekam na więcej :)
  Ps. Mówi Pan, że wyszło 130 tyś brutto za stan surowy zamknięty z drzwiami, oknami i dachem?
   
  5
  11
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Elektryka juz ma się ku końcowi:-) ale tych kabelków:-)

  29 października 2017, 17:16
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem