Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Darekidorotka J.
  podkarpackie

   

  dzień budowy

  23 marca 2016, 23:55

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Mono
  podłoga jest piękna kuchnia jak dla mnie bardzo męcząca... kocham wzory ale dla mnie jest ich za dużo :) mam nadzieje że będziecie zadowoleni:)
  
  Do Mono : Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy jak juz wszystko będzie na swoim miejscu, mam nadzieję że nie będę żałować tej odważnej decyzji, kto nie ryzykuje ten nie ma :)
  (tych 2 wąskich okienek na jednej ze ścian nie było w projekcie, tak mi się zachciało a efekt każdy widzi jaki...)
  Jak trzeba będzie to się zmieni wzorki, prawda? Chętnie zaproszę Państwa na hetbatkę :)
  Pozdrawiam!
  
  3
  3
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  23 marca 2016, 23:52
  03
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem