Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

   

  dzień budowy

  Zdjęcie profilowe
  Lucyna P.

  Projekt u architekta. Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny wg projektu z177+.Jeśli chcecie robić dużo zmian lepiej zaprojektować dom marzeń wg swoich potrzeb i możliwości adaptacyjnych działki:) Troszkę więcej zapłacimy ale warto! :)Mamy zgodę na szerokość 10 m od frontu.Poszerzamy dom do 9m.SUPER!!!:)

  4 lipca 2015, 10:28

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  
  Jolanta
  Wygląda na to że zaczynamy razem :-) powodzenia
  Ps: a z jakich bloczkòw , pustaków budujecie jakiej grubości i na co łączcie: zaprawa klej pianka dryfix. ?
  
  Agnieszka
  i jak postępy? udało się Państwu zrobić sso lub ssz przed zimą? mocno interesują mnie koszty realizacji tego projektu, bo też się nad nim zastanawiam :)
   
  Agnieszka
  Do Lucyna P. : Bardzo dziękuję. My planujemy wydłużyć dom w sumie o 1,5 m (1m z przodu, żeby powiększyć kotłownię i 0,5m od strony salonu, żeby miał 30m), chcę zrezygnować z balkonów i zastanawiam się nad garażem - z jednej strony by się na pewno przydał, a z drugiej nie chcemy podrażać kosztów. Zastanawiam się czy bez garażu, a np. tylko z wiatą da radę wybudować i wykończyć za 250tys.
  0
  4
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Mój kochany Tatuś bez niego budowa by się nie odbyła.Wszystkiego pilnuje i radzi:) Zaczynamy porządki przed geodetą. Już nie długo zaczynamy stawiać fundamenty:)

  12 czerwca 2015, 21:42

  00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem