dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Lucyna P.

Projekt u architekta. Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny wg projektu z177+.Jeśli chcecie robić dużo zmian lepiej zaprojektować dom marzeń wg swoich potrzeb i możliwości adaptacyjnych działki:) Troszkę więcej zapłacimy ale warto! :)Mamy zgodę na szerokość 10 m od frontu.Poszerzamy dom do 9m.SUPER!!!:)

4 lipca 2015, 10:28

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
   
Agnieszka
Do Lucyna P. : Bardzo dziękuję. My planujemy wydłużyć dom w sumie o 1,5 m (1m z przodu, żeby powiększyć kotłownię i 0,5m od strony salonu, żeby miał 30m), chcę zrezygnować z balkonów i zastanawiam się nad garażem - z jednej strony by się na pewno przydał, a z drugiej nie chcemy podrażać kosztów. Zastanawiam się czy bez garażu, a np. tylko z wiatą da radę wybudować i wykończyć za 250tys.
0
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Mój kochany Tatuś bez niego budowa by się nie odbyła.Wszystkiego pilnuje i radzi:) Zaczynamy porządki przed geodetą. Już nie długo zaczynamy stawiać fundamenty:)

12 czerwca 2015, 21:42

00
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem