Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Wojciech S.
  śląskie

   

  dzień budowy

  6 września 2020, 14:48

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Mariola
  Dzień dobry. Jako, że zakupiłam projekt domu Z12 i też sporo prac chcę wykonać systemem gospodarczym, bardzo interesuje mnie czy macie Państwo podliczone koszty postawienia domu do stanu surowego zamkniętego, czy ściany oraz dach wykonywane były samodzielnie, czy przez firmę? A może jakieś podpowiedzi dla nowej inwestorki na co zwrócić uwagę w trakcie budowy? Za odpowiedź i wszystkie wskazówki z góry dziękuję. Mariola
  
  Wojciech S.

  buduje Z12
  Do Mariola : ok 140tys za wszystko w tym jest działka 40tys. czyli sam dom ssz ok 100. strop i dach robilem z kolegą, pomógł bardzo bo średnie pojęcie mialem o tym. 10tys chciał za pomoc przy terivie i przy wiezbie i dachowce. material na dach 30tys. murowalem sam. fundamenty tez sam, dalej tez chce działać maxymalnie samodzielnie, liczę jeszcze 150 do zamieszkania.
  
  Mariola
  Do Wojciech S. : Dziękuję za podzielenie się informacjami. Życzę pomyślności w realizacji każdego etapu budowy i wyposażenia domu, zbliżającego Was do zamieszkania :-)
  2
  3
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  22 sierpnia 2020, 06:13
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem