Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Monika R.
  świętokrzyskie, Ożarów

   

  dzień budowy

  Wnętrze domu jeszcze nie wykończone a my mamy już meble kuchenne. Wbrew opiniom, że kuchnia z Ikea jest droga i nietrwała jednak zdecydowaliśmy się na zakup. Szukałam stolarza, który zrobi kuchnię na wymiar... ceny powalające, dodatkowo każdy z nich dawał gwarancję tylko na dwa lata!
  Meble Ikea kosztowały nas 2,5 tys taniej niż u stolarza. Gwarancja na meble i fronty, wszystkie zawiasy itp 25 lat. Gwarancja na baterię do zlewozmywaka 10 lat.

  24 sierpnia 2019, 22:02

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  3
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Kładziemy na poddaszu wełnę i folię.

  21 sierpnia 2019, 10:25

  03
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem