Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Justyna i Marcin R.
  mazowieckie

   

  dzień budowy

  19 marca 2012, 08:34

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  DARO
  Prosze o info jaką macie zastosowaną wentylację - mechaniczną czy grawitacyjną ? Jeśli grawitacyjną to ile macie otworów i gdzie umieszczone. My co prawda mamy tylko w kotłowni otwór, i obawiam się że to trosze za mało, w łazience i kuchni ratować się będę oknami, a w małej łazience na dole jakimś wentylatorem, co Pan o tym sądzi ?
  
  Marcin
  Do DARO : To chyba niedobrze, bo w kuchni wentylacja musi być inaczej kominiarz może nie odebrać. W łazience do odprowadzenia wilgoci też musi, być inaczej woda będzie się skraplała i będzie problem z wilgocią. Okna w zimie nie uratują niestety sytuacji. Wentylację mamy w salonie, kuchni, WC na dole, łazience, kotłowni, garażu i pralni na górze. Sądzę że jeden otwór to stanowczo za mało.
  
  Marcin
  Do DARO : Poza wentylacją w salonie i w kotłowni mamy zrobiony w podłodze nawiew świeżego powietrza z zewnątrz.
  
  DARO
  Do Marcin : Dziękuję, a mam pytanie jaką wełnę tzn. jakiej firmy użyliście do ocieplenia dachu ? Oraz mam pytanie dot. kosztów instalacji energetycznej z odgromem i alarmem - mam ofertę na 8.500,- na elektrykę + 2800,- instalacja alarmowa i 1.400,- odrgrom coś mi się wydaje że to ciut dużo
  Będę wdzieczna za info
  
  Marcin
  Do DARO : Co do kosztów elektryki to nie jesteśmy zorientowani w cenach bo u nas elektrykę wykonywał tata żony. Instalacja alarmowa to koszt ok. 3000 więc tu by się zgadzało.
    
  DARO
  Z czego zrobione są ścianki u góry - płyt czy murowane ? W salonie na dole mam zlikwidowany słup obok chodów.
  
  Marcin
  Do DARO : Ścianki na górze tak samo jak na dole były murowane z Porothermu. A wylewka na górze była robiona po postawieniu ścianek.
  0
  10
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Kostka wokół domu- projekt własny

  14 marca 2014, 18:01
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem