Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Justyna i Marcin R.
  mazowieckie

   

  dzień budowy

  Ocieplenie i tynk

  7 września 2012, 20:08

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  DARO
  Tak myślałam , że to dąb bagienny - sama się na niego decyduję ale nie wiem czy nie wygląda on na żywo raczej na czarny ? Brama i drzwi wejściowe też są w tym kolorze ? Jakiej firmy?
  A ogrzewanie gazowe, ? czy inne ? Piękne macie schody , ile kosztowały i gdzie zostały kupione
  
  Marcin
  Do DARO : Inaczej okna wyglądają na fotkach niż w realu.Brama w tym samym kolorze WIŚNIOWSKI, drzwi wejściowe drewniane DOORSY, schody ok 12000 zł ale wykonawcy nie polecam! Ogrzewanie mamy gazowe i jest ok :)
   
  Mysior L.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

  Do Marcin : Mam pytanie ilec m2 kwadratowych jest potrzebne na ocieplenie domu i jeśli można wiedzieć jaki był koszt ocieplenia domu
  
  Marcin
  Do Mysior L. : Witam. Ocieplenie to koszt ok 19500.W tym robota i materiał. Co do m2 to ciężko powiedzieć ile. Wyszło 28,5 m3 grubość 15cm i do tego 2m3 grubość 10cm. Styropian grafitowy na felc.
  
  0
  8
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Korytarz na górze

  14 października 2013, 20:04
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem