Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

 

dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Paulina i Radek D.

Znacie powiedzenie "wszędzie dobrze ale w domu najlepiej"? Tak tak bardzo łatwo się mówi ale co z oczekiwaniem? Dokumenty na naszą wymarzoną budowę zaczęliśmy gromadzić już w styczniu mamy końcówkę sierpnia a my dalej w lesie. :-\ Papiery utknęły w architekta :-\


Całe szczęście jedno z nas jest bardziej rozsądne i uspokaja drugie, jak to dobrze, że przeciwieństwa się przyciągają.

Ale wróćmy do budowy nie wiem czy tylko nam ta cała papierologia spędza sen z powiek? Nie macie wrażenia że czas jest naszym przeciwnikiem? Nie lubię bezczynności, niby powolnymi krokami idzie to do przodu ale to raczej dziecięce raczkowanie niż śmiały krok. Plac zdarzylismy już przygotować, rozbiórki zakończone sukcesem. Miejmy nadzieję że plan jaki przygotowaliśmy na ten rok zamkniemy a co to za plan? Fundamenty moi drodzy. Chcemy zalać je jeszcze w tym roku wyciągnąć bloczek i zalać chudziaka. Czy nam się uda? Ja trzymam mocno kciuki.

17 sierpnia 2018, 10:56

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
1
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

JEST! :D

Nareszcie dotarł do nas projekt :D Nie wiedzieliśmy, że teczka z kartkami papieru może sprawić tyle przyjemności ;) ...

15 lutego 2018, 15:02
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.